Keď osudového partnera milujem.....

Autor: Andrea (Andy) Kuzma | 27.4.2013 o 20:48 | (upravené 15.5.2013 o 2:32) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  86x

......a predsa už nedokážem byť s ním..... ......čo teraz?..... Túžim po ňom, cítim ho, že mi chce zavolať práve v tejto chvíli, a predsa to neurobí. Cítim jeho smútok hlboký. Cítim, že bojuje so sebou v sebe.... Bojí sa odmietnutia. Ja zas mu nemôžem volať. Ešte stále má silné ego :) "musím" ho zjemniť :) aby jeho duchovnej partnerke bolo ľahšie pri ňom byť a žiť. Veď keď už viem, kto som ja pre neho, urobím pre milujúceho partnera, priateľa a Brathm-a všetko, čo je v mojich silách. Ľúbim ho...

 

Richaaaaaard! Ozvi sa mi, prosím ťa. Chcela som ťa iba cítiť! Viem, si sa mi iba veľmi tešil, no ja som nedokázala ťa neprecítiť. Mám ťa radšej, než iba mať sex s tebou. Viem, nechcel si mi ublížiť. Aj vtedy som si bola v tom istá, ako teraz. Znamenáš mi viac, než som si chcela dovoliť, že by si mi znamenal. A to vieme obaja, na čom sme sa dohodli anno. Nevyšlo?........... nie! nevyšlo! ani tebe, ani mne...... chceli sme slobodný vzťah, ktorý prerástol nad našimi silami. Cítime sa viac, než na začiatku sme si vedeli predstaviť. Nikto z nás s tým nepočítal. Že vraj tréning náš každodenný? Tak, ti poviem: poriadny!

Ale je to v poriadku :) Mám ťa rada a budem ťa milovať celý môj život. Nie je to sľub a nie je lebo. Max, keď pomyslím na náš "sľub" pod vŕbou pri jazere. Ale to sme ani vysloviť nemuseli hihihihi............. si kamarát, a ozajstný kamarát na celý môj terajší život tu na Zemi. Veď si aj predtým bol :) Ďakujem ti, že si ma našiel aj v tomto živote :) Ďakujem ti, že si si všimol moje oči :) Ďakujem ti, Richard, že ťa môžem poznať a ďakujem ti aj za to, že mi dávaš najväčšiu slobodu, akú si len predstaviť dokážem. Si človek, s ktorým som sa chcela stretnúť už veľmi dávno, len som nebola na teba pripravená. No akonáhle som sa začala pozbieravať, si ma objavil na nete. Aká NÁHODA!

Že vraj náhoda?........ keby existovali náhody, my by sme spolu ani neboli. Ale v tejto chvíli ani neviem, či vôbec sme ešte. Jedno je ale isté: cítim ťa v každej mojej bunke tela (...abo kde...). Si všade vo mne a neexistuje ťa už vymazať zo seba (ešteže ťa ani nechcem - o to ľahšie pre mňa hihihihihihihiiiii).

Teším sa ti, aj keď šajnu nemám, kedy sa opäť stretneme. Viem, že si aj teraz pri mne. Cítim ťa viac, než hocikoho v mojom živote doteraz. Cítim, že si so mnou aj v tejto chvíli. Veľmi ťa cítim. A to je najviac. Lebo sme spojení v duchu. Ty si môj osudový partner, preto mi dávaš také "ťažké" úlohy. Ja tebe tak isto. Neubližujeme si navzájom. Jednoducho učíme druhého pri každom kroku. Ďakujem ti za to :) Köszi, Brathmmmmmmmm :)

Ľúbim ťa.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Slovensko inú možnosť ako jadro Únie nemá, Fico to vie

Krajiny bez eura budú strácať vplyv, Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.

DOMOV

Plavčan urobil nezvyčajnú vec. Oznámil Kiskovi, kedy končí

Fico naťahovanie času nekomentoval.


Už ste čítali?